Depolama Fiyatları

Depolama Fiyatları

Evinde yer açısından yeterli alan bulunmayan kişilerin yaşadığı en büyük sorunlar arasında eşyaların nereye yerleştirileceği konusu yer almaktadır. Evinde bulunan fazlalık eşyaları göz önünden kaldırmak isteyen kişiler eşyaları sürekli olarak dolap içi ya da arkası gibi alanlara saklamaktadır. Bu durum eşyaların kamufle olmasını sağlıyor olsa dahi maalesef bir süre sonra yenileri eklendikçe evinizde bulunan alan darlığı artmaya başlar. Alanınız kısıtlanmaya başladıkça evinizdeki huzurunuz kaçar ve kıyamadığınız eşyalarınızı gözden çıkartmak zorunda kalırsınız. Ancak artık depolama firmaları sayesinde evinizdeki eşyaları çöpe atmak zorunda kalmazsınız. Tam aksine Türkiye’nin 81 ilinde bulunan depolarda güvenle saklanan eşyalarınızı son derece uygun depolama fiyatları ile garanti altına almış olur ve dilediğiniz an eşyalarınızı depodan talep edebilirsiniz.

Depolama fiyatları bir ev kirasından %70 daha uygundur. Ancak bazı depolama firmalarında bu fiyat daha yüksek meblağlara ulaşabilmekte ya da azalabilmektedir. Eğer evinizdeki yer darlığından şikâyetçi iseniz son derece kullanışlı, hijyenik ve %100 garantili olarak hizmet sunmakta olan depoları tercih etmeniz önerilmektedir. Depolama fiyatları kesinlikle depolama şirketinin kalitesine göre belirlenmektedir ve kiralanmış depo kutularında bulunan eşyalarınızın bir başka kişinin eşyaları ile karışma riski en aza indirilmiştir. Alan darlığına son vermek istediği halde depolama fiyatlarının yüksek olduğu düşüncesi ile depo kiralayamayan kişilerin öncelikle depolama firmalarını arayarak tam eşya ya da parça eşya depolama fiyatlarını öğrenmeleri önerilmektedir.

İstanbul Depolama Firmaları

İstanbul Depolama Firmaları

Ev sahiplerinin en büyük sorunlarından bir tanesi evlerine aldıkları eski eşyaların yerine yeni eşyaları aldıklarında evlerinde oluşan alan darlığıdır. Eski eşyalarının henüz kullanım ömrünün sonlanmaması nedeni ile vazgeçemedikleri ev eşyalarını atamadıkları ya da ikinci el ürün alan firmalara satmaya kıyamadıkları için oluşan alan darlığı ancak daha büyük bir eve geçmek ile ya da yazlık gibi alanlarda eski eşyaların değerlendirilmesi ile çözülmektedir. Evlerinde bulunan eşyaları gözden çıkartmayan ancak eşyaları saklayacak yer sıkıntısı yaşayan kişilerin imdadına İstanbul Depolama Firmaları yetişmektedir.

İstanbul depolama firmaları son derece gelişmiş bir sistem ile çalışmaktadır. Ayrıca yılların vermiş olduğu tecrübeyi son nesil teknolojilerden yararlanarak kullanmakta olan bu firmaların depolarında saklanan eşyalarınız hiçbir hasar görmeden muhafaza edilecek ve eşyalarınızın saklandığı alanın hijyenik olmasına da özen gösterilecektir. Evinizde bulunan eşyaların bazılarını parça eşya kategorisinde ya da tamamını tüm eşya depolama kategorisinde depolama firmalarında saklayabilirsiniz. Tabii daha küçük ya da büyük boyutta bulunan eşyalarınız içinde farklı büyüklüklerde eşya depolama kutuları mevcuttur. Aynı zamanda İstanbul depolama firmaları eşyalarınız için belirtecekleri ücretleri tamamen eşyalarınız için satın alacağınız eşya depolama kutularına göre belirlemektedir. Eğer eşyalarınız adet açısından değerlendirilecek olsaydı daha yüksek meblağları gözden çıkartmanız gerektiğine de emin olabilirsiniz. Üstelik İstanbul depolama firmalarından alacağınız 3 aylık depolama kutularını 3 ay sonunda ücretsiz olarak belirtilen adrese teslim edilme imkânı bulunmaktadır.

Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Eşyalarına evlerinde yer bulmak konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin sorunlarını kesin bir şekilde ortadan kaldıracak olan mükemmel bir hizmet bulunmaktadır. Üstelik evinizde bulunan eşyaların tamamını kendi eşyası gibi sahiplenecek olan uzmanlar eşyalarınıza hasar gelmemesi için %100 garantili depolama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede depolarda kaybolan ya da hasar gören eşyalarınızın ödemesini alabilir ya da birebir aynı eşyayı talep edebilirsiniz. Parça eşya depolama gibi evinizde bulunan tüm eşyaların depolama hizmeti de uygun kutularda gerçekleştirilmektedir. Tabii ki eşyalarınızın boyutuna göre ödeme işlemi yaptığınızın da fiyatında değiştiğini bilmelisiniz. Eşyalarınızın boyutuna göre ücretlendirilen eşya depoları normal ev kiralarından %70 daha uygundur.

Parça eşya depolama hizmeti alan pek çok kişi 3 aylık paketleri kullanmaktadır. Çünkü 3 aylık depo satın alımı yapan kişilere özel olarak ücretsiz nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Yaşadığınız bu ayrıcalık sayesinde evinizde bulunan fazlalıklardan kurtulacağınız gibi daha rahat bir alana sahip olacaksınız. Parça eşya depoları sayesinde kurtulduğunuz fazlalık eşyalarınıza belirli dönemlerde yeni eşyalar ekleyebilirsiniz. Ancak bazı parça eşya depolarında eklediğiniz her eşya için ödeme alınırken bazı depolarda ekstra depo alanı satın almadığınız takdirde ekstra ödeme talep etmemektedir. Fakat bu durum yine de depolama firmasına göre farklılık göstermektedir. Bu neden ile kesinlikle parça eşyalarınızı depoya yerleştirmeden önce firmaya bu konuyu sormanız gerekmektedir. Aksi takdirde sonraki dönemlerde bu konuda problem yaşayabilirsiniz.

Çekmeköy eşya depolama

 

çekmeköy eşya depolama hizmeti olarak bizimle iletişim kurmanız halinde uzman ekibimiz eşyalarınız hakkında sizleri yönlendirecektir. Yapılan ekspertiz çalışması sonrasında ister ev eşyanız isterseniz ofis eşyalarınız en ince ayrıntısına kadar düşünülüp ve hazırlanarak sizden teslim alınacaktır.

esya depolama

Genellikle kısa süreli olarak insanların şehir değişimleri esnasında kullandıkları ya da atmaya kıyamadıkları manevi anlamdaki değerli eşyalarını sakladıkları depolarımız belirli bir kaliteye de sahiptirler.  Firmamız yıllardır sizlere sağladığı güven ve kalite sayesinde bugünlere kadar erişmiştir. Amacımız hiçbir sebeple eşyalarınıza zarar gelmemesini sağlamaktır. Bu sebeple bizden yardım alabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz daima sizlerle iletişim halinde olacak ve eşyalarınızı sağlam ve düzgün bir şekilde evinizden yada ofisinizden alarak depolarımıza konulmasını sağlayacaktır.