Eşya Depolama

istanbul

eşya depolama 

Adından da anlaşılacağı üzere depolama ihtiyaç halinde eşyalarınızın saklanması amacıyla bir arada tutulduğu alandır.  Diğer bir anlamıyla malzemenin korunması anlamını taşımaktadır. Depolama hizmetinde asıl amaç malzemenizin ya da eşyanızın tekrar kullanılması maksadıyla uygun koşullarda saklanmasıdır.  Bu depolama alanlarını ise iki başlık altında sıralayabiliriz.

  • Eşya Deposu
  • Kiralık Depo

Eşya deposu hizmeti ise kendi arasında iki kola ayrılmaktadır bunlar ev eşyalarının depolanması ve ofis eşyalarının depolanması hizmetidir. Ev eşyası depolarken kiralık depo hizmeti ya da taşınabilir özel depo şeklinde sınıflandırabiliriz. Ofis depolama ise arşiv, envanter ve belge depolama şeklinde sınıflandırılır.

Şimdi bu yukarıda saydığımız hizmetler doğrultusunda firmamız dilerseniz ofisinizi dilerseniz eşyanızı en hijyenik biçimde depolanmaktadır. Depolarımız tamamen hijyeniktir ve düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Bunun nedeni haşerelerin eşyalarınıza zarar vermemesidir. Firmamızın sizler için ayrıcı bir hizmeti de akıllı depolamadır. Akıllı depolar bir konteynır içerisinde eşyalarınızın saklanmasını amaçlamaktadır. Peki neden tercih edilir? Çünkü akıllı depolama hizmeti ile kiraladığınız konteynır evinizin önüne kadar getirilebilir. Bu hizmet son zamanlarda oldukça fazla olarak tercih edilen bir yöntemdir. Malzeme sahipleri bu şekilde eşyalarının gözlerinin önünde olmasından memnuniyet duyarlar ve onlara bir nevi olsa gönül rahatlığı da verir. İster akıllı depolama isterseniz ev depolama isterseniz eşya depolama firmamız siz neyi nasıl isterseniz o şekilde size hizmetini getirmektedir.

Yapmanız gereken tek şey 0216 427 82 80 numaralı telefondan bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Yorumlar: 2

  1. cenk dedi ki:

    Istanbul Feriköyden Klasik Koltuk Takimimi Depolamak istiyorum Aylik Ücreti Nekadar
    1 Adet Üclü 4 Adet Tekli Takim
    Saygilar

Yorumlar kapalı.